سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

امروزه استفاده از فناوری های بیسیم در میان مردم از محبوبیت خاصی برخوردار است. از آنجایی که استفاده از این فناوری همیشه بر روی همه دستگاه ها امکان پذیر نیست، داشتند یک دانگل بلوتوث می تواند یاری گر شما باشد. دانگل بلوتوث BT310 xp با ابعاد کوچک و وزن بسیار کم خود یکی از بهترین این گزینه ها است. نصب و شناسایی این دانگل بر روی دستگاه های اطراف به سرعت انجام می شود و نیاز به تنظیمات خاصی ندارد.

 

دانگل پخش خودرو  

  

بلوتوث خودرو

 

 

شایان ذکر است که  این دستگاه دارای یک میکروفن درونی بوده و کاربر در صورتی که با موبایل او تماسی حاصل شود می‌تواند در ماشین و از طریق سیستم صوتی خودرو صدای مخاطب را با کیفیت بالا بشنوند و به صورت هندزفری پاسخ تماس تلفنی خود را بدهد. البته ممکن است این انتقال صدا با تاخیر حدود یک ثانیه‌ای انجام شود.

 

بلوتوث خودرو خوب

 

برد مفید و عملکرد این دانگل بلوتوث خودرو برابر را 10 متر می باشد که به شما قدرت جابجایی در زمان اتصال را  می دهد.این محصول از نوع بلوتوث های شارژی بوده که با یک بار شارژ کامل خود به صورت 8 ساعت متوالی قادر به پخش موسیقی می باشد و در صورت استفاده کوتاه مدت تا چندین روز شارژ خود را نگه می دارد .این بلوتوث قابلیت شارژ همزمان با فندکی خودرو را نیز دارد که کوجب کارایی بیشتر آن می شود.

 

 

خرید بلوتوث خودرو 

 رابط دانگل بلوتوث BT310 xp که در حقیقت همان دانگل بلوتوث برای خودرو نامیده می شود از تکنولوژی بلوتوث نسخه 0.3 و کلاس 2 با دامنه عملکرد تا 10 متر استفاده می کند که خود یکی از حسن های استفاده از این محصول است. ین مدل دارای یک فیش تبدیل است که در دو طرف خود دارای فیش نری AUX است که یک سو آن به ورودی ضبط و سوی دیگر به دانگل مرتبط می‌شود. و شما را از اتصال کابل بی نیاز می سازد.

 

بلوتوث خودرو

 

 

خرید ارزان بلوتوث خودرو

 

پشتیبانی از پروفایل استریو AZDP در این محصول کیفیت انتقال صدای بالایی را در اختیار شما قرار می دهد. 


دانگل بلوتوث خودرو


 

 

 

 

 

قیمت این محصول: 28,000 تومان


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است