سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

مسئله بهداشت در نگهداری حبوبات و مواد غذایی همواره از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده است. فروشگاه‌ها و مغازه‌هایی که برای نگهداری حبوبات و مواد غذایی خود از ظروف مختلف استفاده می‌کنند و به بهداشت اهمیت می‌دهند، می‌توانند از جا حبوباتی دیواری استفاده کنند.

  

جا حبوباتی فانتزی 

 

بسیاری از خانم‌های خانه‌دار به دنبال این هستند که مواد غذایی مصرفی خود از جمله حبوبات را در ظروفی بسته بندی کنند که هم جذابیت و زیبایی لازم را داشته باشد، هم از نظر اندازه و سایز با آنچه مد نظر آنهاست متناسب باشد و هم از نظر بهداشتی، شرایط لازم را داشته باشد.

 

جا حبوباتی دیواری 

 

جا حبوباتی دیواری شیک یکی از بهترین پیشنهاداتی است که برای نگهداری مواد غذایی به شما می‌کنیم. خرید اینترنتی جا حبوباتی، می‌تواند موجب صرفه جویی در وقت و هزینه شما شود و خریدی لذت بخش را داشته باشید.

  

جا حبوباتی 

 

جا حبوباتی دیواری دقیقا تمام این فاکتورها و عوامل مورد نیاز برای یک ظرف مناسب را در نظر گرفته است. این محصول از نظر تمیزی و بهداشتی بودن، یکی از عالی‌ترین ظروف محسوب می‌شود و می‌توانید از این جا حبوباتی جدید در منزل یا فروشگاه خود استفاده کنید.

 

 نگهداری مواد غذایی

 

این محصول در ابعادی مناسب 11*31 سانتی متری به بازار عرضه شده است و تمام ویژگی‌های لازم برای یک جا حبوباتی ویژه و خوب را دارد. دو پیمانه مخصوص در پک این محصول وجود دارد که با چرخاندن آنها حدود یک پیمانه از مواد خارج می‌شود.

 

جا حبوباتی شیردار 

 

برای خارج شدن مواد غذایی، به هیچ وجه نیازی به استفاده از دست نیست و دست با مواد غذایی هیچ تماسی پیدا نمی‌کند و به همین علت مناسب‎‌ترین گزینه برای پیمانه کردن مواد غذایی هم هست.

 

 جا حبوباتی خاص

 

یکی از نکات مهم در خانه و آشپزخانه و فروشگاه‌های مواد غذایی، رعایت پاکیزگی و اصول نظم و چیدمان است. فضای بسیاری از منازل و فروشگاه‌ها ممکن است کم باشد و به همین خاطر، با خرید جا حبوباتی فانتزی می‌توانید از فضایی که در اختیار دارید، بهترین استفاده را بکنید.

 

 جا حبوباتی دوقلو

 

خرید محصول

قیمت محصول: 69000 تومان


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است