سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که اتفاقی برای خودرو یا در مقابل خودرو شما رخ داده باشد و یا صحنه ای برای شما جالب به نظر برسد که شما بخواهید آن را ضبط و ثبت نمایید،

 

خرید دوربین مداربسته

 

در این مواقع شما نیاز به یک دوربین مداربسته بلک باکس قوی و با کیفیت دارید که تمامی اتفاقات دور و بر خودرو شما را ضبط کند و به ثبت برساند.

 

دوربین خودرو

 

پیشنهاد ما به شما در سایت اینترنتی تکسبد دوربین دوربین مداربسته خودرو بلک باکس کارآمد در فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080 است که با خرید این محصول فوق العاده شما می توانید تمامی رخداد ها پیرامون فضای خودرو خود را ضبط کنید و از آن در مواقع اضطراری استفاده نمایید.

 

خرید دوربین

 

دوربین مداربسته خودرو بلک باکس کارآمد در فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080  محصولی فوق العاده و بسیار کارآمد است که در بازار و در بین رغبای خود پر فروش ترین دوربین مداربسته است.

دوربین خودرو و ماشین

 این دوربین مداربسته خودرو بلک باکس کارآمد در فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080 با فضوح 3 مگاپیکسلی خود تمامی تصاوییر و فیلم هایی را که شما خواهان ضبط آن هستید را ضبط و ثبت می کند.

 

خرید دوربین بلک باکس

 

ضمنا این دوربین مداربسته خودرو بلک باکس ارزان قیمت و  کارآمد در فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080 با کیفیت فول اچ دی تمامی فیلم های ضبط شده را به شما خروجی خواهد داد و شما می توانید در مواقع ضروری از آن خروجی بگیرید.

 

دوربین مداربسته

 این دوربین مدار بسته باکیفیت مجهز به سنسور ضربه است که در مواقعی که ضربه شدیدی به خودرو وارد می شود و یا تکان ناگهانی به آن وارد می شود فعال شده و تا زاویه 140 درجه تنظیم شده را برای شما ضبط و ثبت می کند. 

 

دوربین خودرو و ماشین

 

این سنسور در مواقعی که شما در خودرو خود حضور ندارید بسیار کاربردی است و باعث می شود تمامی تصاویر را بدون لرزش از روی پایه ای که شما تنظیم کرده اید برای شما ضبط کند.

 

دوربین جدید مدار بسته

 

برای خرید به لینک زیر مراجعه نمایید

قیمت ویژه 99000 تومان

خرید محصول
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است