سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

خاتم از هنرهای دستی دقیق و پرکار است که تولید و ساخت آن احتیاج به دقت و حوصله زیاد دارد.

ادامه مطلب...

بادکش‌درمانی یکی از روش های موثر در شیوه‌های طبیعی درمانی مانند طب سنتی کشورهای هند، چین و ایران است که درمانگران از آن برای درمان و تسکین بسیاری از دردها و بیماری‌ها استفاده می‌کنند. بادکش در گذشته توسط یک لیوان و پنپه ی آتش زده انجام می شد.

ادامه مطلب...

یکی از پر مصرف ترین و محبوب ترین گجت هایی که در بازار حال حاصر در حال فروش و توسعه است می توان به ساعت های هوشمند مچی اشاره نمود. با استفاده از این گجت های فوق العاده می توانید بسیاری از کار های روزمره خود را که قبلا با گوشی تلفن خود انجام می دادید را با این اسعت های هوشمند انجام دهید و از کار با این گجت های هوشمند لذت ببرید. ساعت های هوشمند مختلفی در بازار در حال توسعه و تولید و فروش هستند ولی باید به نکاتی درباره ی این ساعت های هوشمند توجه داشت.

ادامه مطلب...

حجامت یک روش درمانی سنتی در طب اسلامی است. گفته می شود این روش درمانی آموزه ای اقتباس شده از طب سنتی چینی به نام کوزه اندازی است. کوزه اندازه به معنای ایجاد یک فضای خلا  روی یک نقطه از پوست بدن است.

ادامه مطلب...

در این دوره، انسان بیشتر با کمبود وقت و زمان مواجه است. بسیاری از افراد هستند که چندین کار را به طور همزمان باهم انجام می دهند. هنگام رانندگی ممکن است لازم باشد به چندین تلفن جواب دهید، یا بخواهید هنگام ورزش نیاز خود به موسیقی را برطرف کنید. به همین منظور انواع هدفون گردنی همه ساله روانه بازار می شود که در ادامه به بررسی یکی از این محصولات می پردازیم.

ادامه مطلب...

فلاسک مسافرتی باربل از لحاظ سایز و اندازه یک فلاسک متوسط با ظرفیت 2 لیتر بوده که به خوبی احتیاجات خانواده را برطرف می نماید. ابعاد آن 13.5 * 26.5 سانتی متر می باشد.

ادامه مطلب...

این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است